o Svadbe - Detail tipu
18 spôsobov, ako spraviť vašu svadbu jedinečnou

Pridanie svojho monogramu, mien a dátumov sú len niektoré zo spôsobov, ako si môžete zosobniť vašu svadbu. Pozrite sa na tieto ďalšie tvorivé nápady.

PERSONALIZUJTE: SVOJ VZHĽAD
Nespochybniteľné: váš svadobný vzhľad by mal byť rovnako jedinečný ako vy. Aj keď možno chcete, aby bol tradičný, pridajte niečo osobné, napríklad jedinečný závoj, ako je tento, alebo pridajte rukavice alebo farebné topánky. Čokoľvek vás napadne a bude sa vám to páčiť. Nebojte sa experimentovať.

PERSONALIZUJTE: VAŠE DRUŽIČKY
Nechajte vyniknúť aj svoje družičky. Dokonca aj keď ste ich požiadali, aby mali všetky rovnaké šaty, nechajte im miesto na svoju vlastnú realizáciu. Či už si spravia svoje vlastné účesy, obujú topánky, ktoré sa im páčia alebo si dajú jedinečné šperky.

PERSONALIZUJTE: JEHO PIERKO
Opakujte po nás: ženích nemusí mať pierko ak nechce. Alebo ak chce, môžete ho obzvláštniť napríklad pridaním peria, stužky alebo paprade. Ženích nemusí mať pierko, ktoré ladí a zodpovedá vašej kytici, ale namiesto toho môže mať kvety, ktoré má v kytici jeho mama alebo babička.

PERSONALIZUJTE: VAŠU KYTICU
Vaša kytica sa objaví na mnohých fotografiách, takže sa uistite, že sa vám páči. Pridajte do nej stužky alebo perie, alebo si zvoľte nejaké netradičné uviazanie, zakomponujte do nej medailónik, ruženec alebo nejaký iný pamiatkový predmet.

PERSONALIZUJTE: TOPÁNKY
Ozvláštnite svoje vlastné topánky ošperkovaním alebo pridaním niečoho zvláštneho na podpätky. Na fotografiách budú vyzerať úžasne.

PERSONALIZUJTE: VÁŠ OBRAD
Ak chcete, aby bol váš obrad intímnejšej atmosféry, vyskúšajte usadiť svojich hostí do kruhu. Môžete tiež samozrejme prispôsobiť aj program pridaním vlastných tradícií alebo napísať svoje vlastné sľuby.

PERSONALIZUJTE: VAŠE OBRÚČKY
Vylepšite vaše obrúčky tým, že na ne dáte vygravírovať kúsok vašej obľúbenej piesne, alebo úryvok z básničky. Ak sa tam nezmestí celá časť, postačia aj iniciály, veď vy dvaja už budete vedieť čo to je.

PERSONALIZUJTE: VAŠE KOKTAILY
Ak ste sa rozhodli podávať aj nejaké miešané nápoje, môžete ich vylepšiť tak, aby ladili s vašou paletou farieb. Môžete do nich pridať napríklad čučoriedky alebo maliny. Alebo ich im môžete dať špeciálne názvy. Napríklad, nápoj sa môže volať po niekom zo svadobných hostí. Má vaša družička obľúbený miešaný nápoj? Premenujte ho na menu pre dnešný večer podľa nej.

PERSONALIZUJTE: VAŠU SVADOBNÚ VÝZDOBU
Napríklad, lustre nie sú jediné, čo môže byť zavesené zo stropu. Môžete tam zavesiť pekné, farebné dáždniky, alebo kvetinovú výzdobu, transparenty, trávy, tkaniny alebo orezané konáre. Kreativite sa medze nekladú.

PERSONALIZUJTE: VAŠU ZÁBAVU
Nedovoľte svojím hosťom nudiť sa. V hluchých miestach vymyslite pre nich rôzne hry, hlavne také, ktoré môžu hrať ako deti tak aj dospelí.

PERSONALIZUJTE: VÁŠ ZASADACÍ PORIADOK
Umiestnite svoj zasadací poriadok na unikátne miesto. Pripevnite ho na jedinečný predmet ako je napríklad bicykel. Pripnite ho na nejaký starodávny záves alebo držiak na časopisy.

PERSONALIZUJTE: VAŠE ČÍSLA STOLOV
Číslovanie stolov pre praktické účely je v pohode - ale môžete spraviť taktiež niečo navyše, aby ste naozaj vynikli. Pridajte k číslam napríklad svoje fotografie z miest, ktoré ste spolu navštívili. Alebo vytvorte čísla z nápisov, ktoré pre vás niečo znamenajú, napríklad vašich obľúbených skupín, miest alebo dokonca názvy hier z vášho detstva.

PERSONALIZUJTE: VAŠE STOLIČKY
Možno sa vám bude zdať milé, pripevniť na chrbty vašich stoličiek slová, ktoré majú niečo spoločné. Napríklad "chlieb" a "maslo", ale aj "deň" a "noc", "mesiac" a "hviezda", "soľ" a "korenie", alebo "žmurk "a" úsmev. "

PERSONALIZUJTE: VAŠE MENU
Spolupracujte s kuchárom, aby vytvoril menu úplne podľa vašich predstáv. Či už to znamená vytvoriť chutné vegetariánske menu alebo dokonca dezert, ktorý sa podával ešte na svadbe vašich rodičov. Vašim hosťom môžete nechať malú poznámku na v ponuke menu, prečo ste si vybrali akurát toto jedlo.

PERSONALIZUJTE: VAŠU KNIHU NÁVŠTEV
Čo je viac osobné ako napríklad odtlačok prsta? Páči sa nám tento trend, ktorý žiada hostí, aby sa „podpísali“ na strom knihy návštev s ich odtlačkami prstov a podpisom.

PERSONALIZUJTE: VAŠU TORTU
Ak vám na svadobnej torte nezáleží, nemusíte ju mať vôbec. Skvelou alternatívou pre letnú svadbu môžu byť čučoriedky, piškótová ovocná torta so šľahačkou alebo aj tri menšie torty vo vašich obľúbených príchutiach.

PERSONALIZUJTE: VAŠU JAZDU
Či už ste si vymysleli jazdu na tandemovom bicykli, vo veteráne alebo dokonca vo vašom každodennom aute, vylepšite ju nejakým transparentom alebo stuhami. Niečím čo je pre vás jedinečné.