o Svadbe - Detail tipu
Hlavné pravidlá svadobnej fotografie

VYBERTE SI SVOJ ŠTÝL
Pozrite si čo najväčšie množstvo svadobných fotografií. Nájdete ich na internete alebo vo svadobných časopisoch. Nahliadnite aj do albumu vašej najlepšej priateľky (niečo nám hovorí, že ju nebudete musieť veľmi prehovárať). Vaším cieľom je, aby ste videli čo najviac fotografických štýlov: formálne portréty, prirodzené fotografie, čierno-biele fotografie, farebné a sépiové obrázky. Pokúste sa nájsť štýly, ktoré sa budú páčiť vám, a ktoré by ste radi videli vo svojom vlastnom svadobnom fotoalbume. Budete vedieť čo chcete a budete si vedieť vybrať medzi množstvom fotografov na trhu.

VIDEO
Chcete ho tiež? Vieme, že mnoho neviest sa z rôznych dôvodov rado vzdá videa, ale myslíme si, že sa oplatí nad tým zamyslieť. Prečo? Verte nám, že je to pravý poklad mať okamihy plné takých nádherných emócií, momentov a ľudí na nejakej trvalej nahrávke. Raz možno budete chcieť vidieť aký boli vaši priatelia a rodina vtedy keď ste sa brali, a nič nezachytáva naše gestá a hlasy našich milovaných tak ako video alebo film.

STANOVTE SI ROZPOČET
Musíte si položiť túto kľúčovú otázku. Popri ostatných veciach potrebných pre vysnívanú svadbu, aké dôležité je mať skvelé svadobné fotografie? Nemusíte do fotografií investovať aj to posledné čo máte, na druhej strane sa neoplatí ani šetriť. Aj keď táto položka tvorí významnú časť rozpočtu na svadbu, nezabudnite, že táto spomienka vám ostane na vždy a že ako budú roky plynúť bude neustále zvyšovať svoju sentimentálnu hodnotu.